mogucnost trudnoce

elme 12345

Postovani,imam jedno pitanje u braku sam 3 godine i vec godinu i vise se trudim za trudnocu medjutim imala sam vec problema s velikim upalama,sad u zadnje vrijeme vec od proslog mjeseca prevelik apetit imam stomak tvrd s pracenim bolovima u donjem dijelu stomaka dali se radi o trudnoci cudno se osjecam mucnina ujutro mi se zacrni pred ocima.Hvala unaprijed na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Za početak: ako vam kasni menstruacija, napravite test na trudnoću.

tina-osijek

Postovanje, vec 6 godina nemogu ostat trudna, bila sam na svim pretragama i sve je ok.... vec dosta godina pijem tablete da procurim "Dufaston".. zanima me dali je moguce da zatrudnim ako nepijem tablete svaki mjesec.? bez tih tableta nemam menstruaciju...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sigurno da nije sve u redu ako nemate redovito menstruacije.
Ne znam koje ste pretrage napravili pa ne mogu ništa komentirati.

hercegovka

zadnja menstruacija je bila 16.10,ginekolog mi je dao klomifen da pijem 4 dan ciklusa pocela sam piti 19og,jucer sam bila u ginekologa,i pise uterus primjerene vel. i ehostrukture.endometrij 6-7mm douglas slobodan,lijevi jajnik dominantni folikul vel 19mm,mozete li mi vi reci od kojeg do kojeg su mi datuma najbolje sanse za trudnocu jer ja se u ovulaciju ne razumim kako mi uvjek kasne menzusi..hvala puno

Dejan Šakoronja, dr. med.

Od danas imajte odnose. Svaki drugi dan ako je nalaz spermiograma uredan.

Bombaj

happy

hvala vam na strpljenju i odgovorima:

pozz

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.