mogućnost trudnoće

maja1980

Poštovana doktorice,
molila bih Vas da mi odgovorite na sljedeće pitanje: nakon stanke od godinu i pol dana ponovno sam počela piti Cilest.
9.dan ciklusa, imala sam odnos, dečko je koristio kondom, međutim tek sutradan smo primijetili da je kondom ostao u meni. Iako on tvrdi da nije svršio dok je bio u meni, nisam u potpunosti sigurna u to. Postoji li mogućnost trudnoće s obzirom da sam cilest pila tek nekoliko dana?
puno vam hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne postoji šansa da ste trudna ako ste uzimali redovito kontraceptivne pilule.