Otežano disanje u trudnoći

Ramones!

Poštovani,
trudna sam 7 tjedana.. Prije par dana počela osjećati otežano disanje, ubrzani rad srca pri najmanjem naporu.. K tome sam jako umorna i svaki slobodan trenutak provedem spavajući. Isto tako, ispod grudi na trbuhu pojavio mi se osip, crvene točkice koje tu i tamo zasvrbe..Zabrinjavaju me navedeni simptomi..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana,niste mi naveli da li ste napravili krvnu sliku, željezo, UIBC, TIBC? Simptomi koje ste naveli mogu biti odraz sideropenične anemije, niskog krvnog tlaka, problema sa radom štitnjače.
Napravite gore navedene pretrage, te krenite uzimati vitamisko-mineralne preparate kao i folate.