pomoć

Zora

dijagnosticirana mi je ranica na grlicu materice polip doktor mi predlaze operaciju mene je strah jer imam anksiozno depresivni poemecaj ičeste vrtoglavice i nesvjestjce ima li neki drugi lijek
unaprijed hvala

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Poštovana,
"ranica na grliću" je pojam koji pokriva cijeli spektar promjena na vratu maternice, od onih koje se mogu liječiti bez operacije do onih koje zahtijevaju operaciju.
Pozdrav.