Qlaira pilule

Jane3838

Postovanje,
Ljekar mi je preporucio ove pilule i pocela sam ih piti od prvog dana mjesecnice, svakog dana u isto vrijeme. Ovo su prve pilule koje konzumiram. U uputstvu pise da je tokom prvih 9 dana potrebna dodatna zastita. Ono sto mene zanima je da li je tih 9 dana doista tocno i da li partner moze ejakulirati u mene sa stoprocentnom sigurnoscu nakon toih 9 dana? Ili je potrebno sacekati duze?
Velika Vam hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tjedan dana dodatne zaštite je dovoljno, dalje možete imati odnos do kraja .