Stari nalazi

irenazd

dobar dan,

trebala bi se naručiti kod doktora specijalista za neplodnost ali imam nalaze iz 2014 godine. Sestra mi nije htjela dati da pravim nove pretrage, (spolne hormone) dok ne vidi
doktor te stare nalaze. To mi je malo apsurdno pošto su stari skoro 3 godine. a stari su jer je trebalo malo reguliratii štitnjaču i vrijeme se eto oteglo nekako Zanima me da li da bar te hormone privatno izvadim na novo pa se naručim ili će ti nalazi biti u redu jer ne želim nekome uzimati mjesto.

Hvala, lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Otiđite prvo na pregled a oni će ovisno o vašem slučaju ordinirati daljnje pretrage. Nemojte činiti ništa na svoju ruku i trošiti novac.