rane

cabi_babi

Postovani jako sam zabrinuta. Na podrucju izmedju analnog otvora i vaginalnog otvora pojavilo se nesto bijelo i nateceno, kao da ima vode unutra i izdignuto te se nastavlja na obe strane oko vaginalnog otvora,ali ne na njega nego okolo. Posto imam ne znam da li malo krvi na ton providnom izdizanju ima ili je od menstruacije. Posto sam na godisnjem ne mogu da posjetim lecnika,a jako me boli i otezava mi hodanje jer ne mogu nikako da se udobno namjestim.molim vas za pomoc.imala sam analni sex,ali bez vaginalnog nkon njega,pa eto mozda vam je bitna ta informacija. Hvala napred.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno neki gnojni proces pošto vas boli. Morate posjetiti ginekologa.

lutkicazg1

I ja imam slicne simptome sa zarenjem i svrbezom i plikom. Da li hsv2 moze da se prenese ako nikada nismo imali sex,nego samo dodirivnje polnih organa i ako mi je on prvi i stalni partner te nije upoznat sa tim da ima bilo kakvu bolest ni simptome.

cabi_babi

Molim vas jos samo ako mi mozete reci da li se mozda radi o nekoj spolno prenosivoj bolesti(hsv2) ili je to mozda zbog necega drugog,po vasem misljenju.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Lutkica ne radi se o infekciji hsv virusom jer promjene kod genitalnog herpesa drukčije izgledaju.
Probajte mazati vanjsko spolovilo Canesten kremom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Cabi babi nisam vidovit. Savjetujem pregled ginekologa