Skraćeni ciklus

slow

Poštovani,
Pripremamo se na IVF postupak te mi je doktor prepisao yaz tablete da uskladimo ciklus.Zanima me kada bi mi trebala stići menga ako će mi zadnja tableta biti 21dan odnosno 06.06. ( znači neću popiti još tri roza tablete niti 4 bijele ).

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovama , trebala bi 2-3 dana nakon prestanka uzimanja pilula.