Smeđi iscjedak....

Lunica

Poštovanje...

Nisam u mogucnosti pricati sa ikim drugim, pa vas molim za pomoc....pred kraj 2 mjes sam bila bolesna i pila sam antibiotik i od njega sam dobila neku upalu....nakon toga sam dobila urednu menstruaciju nakon koje sam imala malo smeđe krv.....menstraciju sam trebala dobiti 9.5., ali mi je kasnila i dosla 12.5...inace dobijem svakih 29 dana najkasnije 30...bojim se zbog toga sta je decko svrsio u mene tjekom menstruacije(u 4 mjes), i kasnnije, tjekom sexa nam je pao kondom i nismo sigurni dali je zavrsio u mene, a to se desilo dan prije pocetka plodnih dana......
e sad menstruacija je pocela sa malo smede-crvene krv....nakon toga je pocela curit normalna krv...relativno obilna, i trajala 2 dana...nakon toga opet pocinje smeđa krv....i to jakooooo smeđda baš smeđa....grudi i trbuh me normalno boli kao tjekom svake i prije svake menstruacije....plaši me ovaj smeđi iscjedak, i plaši me to što me tjedan i pol prije men. me jako bolio lijevi jajnik i bolilo me tjekom spolnog odnosa...

Molim Vas pomozite mi.... puno cura mi je reko da taj smedi iscjedak znaci trudnocu...iako ne vjeujem da mi me jajnici toliko boljeli da sam stvarno trudna ili grijesim?????
Unaprijed hvala na odgovoru.... LP

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne brinite se , radi se o normalnom menstrualnom krvarenju.