smedi iscjedak

Doroteich

Molim vas za pomoc. Dobila sam menstruaciju 10 dana ranije i bilo je smanjeno krvarenje nego prijasnjih puta. Nakon toga svaki dan imam malo smedi iscjedak. Imala sam spolne odnose, uvijek smo koristili zastitu i nijedan kondom nije puknuo. Molim vas za pomoc u cem je problem?!!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, to krvarenje koje je bilo nije menstruacija. Radi se najvjerovatnije o disfunkcijskom krvarenju, prsnuću ciste, upali,itd. Menstruacija će Vam uskoro doći.
Ako se takav problem pojavi i idući ciklus savjetujem ginekološki pregled i UZV.

Doroteich

Postovani gore sam napisala svoj problem te ste mi rekli da ce menstruacija doci.. Smedi iscjedak mi je prestao prije manje od 2 tjedna. Inace mi menstruacija kasni po 4 dana. Trebala sam ju dobiti 11.9 ali nije dosla.Imala sam bolove u trbuhu prije 3 dana te sam bila i zivcana al nista od menstruacije. Mislite li da ce doci uskoro? Hvala happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, napravite kao prvo test na trudnoću.