smetnje u vagini

timothy

Postovani,
prije dva, tri tjedna primjetila sam smetnje u vagini, tocnije, na ulazu, u vidu svrbeza, crvenila ilaganog oticanja, peckanja te pojacano zuto-zelenkastog, ali ne pjenastog iscjetka. Pokusala sam s Canesten i Bepanthen kremom, medutim neuspjesno, i to jos traje. Nikada nisam imala gljivice niti bilo kakvu vrstu upale, nikakva promjena u stilu zivota i ponasanja, tako da ne znam sto moze biti uzrok. Jedino sto mogu napomenuti jest da sam prije 5 mjeseci rodila. Molim za savjet.

Unaprijed hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radi se o bakterijskoj vaginozi ili trihomonasu. Preparat bi trebao biti metronidazol za vas i partnera.

timothy

Najljepsa hvala na pomoci i odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

timothy

postovani,

evo mene ponovno, i nakon svih pregleda, briseva koji su redom bili uredni, ja i dalje imam isti problem - crvenilo, svrbez, napuknuca koze, sve na vanjskom dijelu spolovila, bolni klitoris, sada vec treci mjesec. doktor je najprije iskljucio gardnerellu i candidu i pretpostavio da je trihomonas, nakon 15dnevne terapije medazolom, stanje nepromijenjeno - 2 dana dobro, 5 dana uzasna nelagoda. cervikalni bris, uredan, bakterija nema, test na klamidiju negativan. kaze mi doktorova sestra da to nije ginekoloski problem? zar bih zubara trebala pitati za pomoc? molim Vas za savjet...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Javite se na pregled dermatologu. Na to je mislila.