trebam iskeni savjet .. hitnooo

žež94

imam 19 godina, svako malo imam neke upalice , sve se to događa od kad spavala sa svojim partnerom sad izliječim, al mi se za godinu dana opet to pojavi isto ko i sad .. trenutno imam bjelkasti iscjedak i pecka me dok piškim ,neznam što je to ? jel to opasno jako? hocu moc zatrudnit ? trenutno se perem sa čajom od kamilice ( čula sam da je to dobro protiv upale) .. ginekologu cu prvom prilikom , al mi treba neki savjet da dal mogu sa čim drugim liječit dok ne odem doktoru! hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Probajte Canesten krema izvana i vaginalete iste u rodnicu.
Na ostala pitanja vam ne mogu odgovoriti jer ne znam kao ni vi.

Mickooo

Doktore imam 19 godina,svaki put nakon sexa, dan dva me boli donji stomak, ne pretjerano al boli i imam osjecaj kao da me nekada jajnik probada tj sa lijeve i desne strane ponekad, a otvor na rodnici me isto pomalo boli, da li je to od grubog sexa ili od cega moze biti? Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je od grubog odnosa, moguće je od upale u rodnici, anatomski uske rodnice, cista i tvorbi u maloj zdjelici, upali jajnika i jajovoda.
A da se javite na pregled;?

Mickooo

OK, sad je prestalo, tj. jos malo osjetim, a moguce da je sve to samo zbog ovulacije. Nisam odavno sexualno aktivna a i nisam bila nijednom kod ginekologa. Otisla sam juce da se narucim al slobodan termin tek za mjesec dana u drzavnoj poliklinici pa sam zato vas odlucila pitati.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vidjet ćete kak će vam biti. Ako bude problema otići ćete i ranije.

Mickooo

Kako mislite 'Vidjecete kako ce vam biti'' ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislio sam na to da li će to krvarenje izgledati kao menstrualno u trajanju i intenzitetom u naredne dane.