trudnoća

lili7

Poštovani,

Ima jedno pitanje ja i dečko smo imali spolne odnose dan prije mojih plodnih dana i malo je svršio u mene, sada me zanima čula sam da spermi mogu živjet 5 dana dali je moguća trudnoća pošto su mi idući dan poćeli plodni dani.

Unaprijed se zahvaljujem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ako ste točno izračunali plodne dane onda nienj moguća trudnoća. Spermiji mogu živjeti toliko ali su sposobni za oplodnju samo 48 sati.