Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Trudnoca


Autor Poruka

dallila29

22.01.2013. 18:50

Ehh ovako,zadnju menstruaciju sam dobila 23.12.2012 (inace mi je redovna swakih 28 dana)...Poslije toga imala sam redovan sexsualni odnos sa muzem ali nije zavrsavao u meni.Medjutim odlucili smo da zelimo bebu..Plodni dani su mi bili od 6.1 i spavali smo svaku noc bez cuvanja i zastite,nakon toga svaki dan me je bolio trbuh u donjem dijelu...Nisam radila test za trudnocu,jer sam cekala da dodje dan kada bi trebala da dobijem i ako ne dobijem da onda uradim test...A nazalost dobila sam 21.01 sada moje pitanje glasi dali ipak postoji mogucnost da sam trudna,iako sam dobila 2 dana ranije nego sto bi trebala i dali mogu da uradim sad test??PS:Nisam nikad bila kod ginekologa jer nije bilo potrebe za tim,inace u braku sam 6 mjeseci i prije nisam imala seksualne odnose....Hvala unaprijed na odgovoru...

Dejan Šakoronja, dr. med.

22.01.2013. 22:35

Ne radi se o trudnoći nažalost. Više sreće drugi mjesec.