trudnoca

xd1234

Postovani, mozda ce izgledati malo glupo ovo sto vas pitam, ali nemam kome drugom da se obratim. Naime, pretprosli vikend sam bila s deckom na odmoru. Nikada nismo upraznjavali nijedan vid sexa, i nevina sam. Ali tu subotu smo se tusirali pod istim tusem ( bila sam u kostimu, a on u sorcu), i pri tusiranju, kroz navedenu 'odjecu' me je dodirivao svojim organom po stidnom mjestu. A sutradan smo smo bili zajedno, lezali i mazili se, ali smo bili u odjeci. Bila sam na njemu i on je odjednom postao mokar u donjem dijelu i odjeca mu je postala mokra, te smo odmah prestali. Kod mene je sve bilo normalno, samo sto sam nakon toga kada sam otisla u wc primjetila da su mi mokre gacice (vjerovatno ejakulacija). Svoj zadnji menzes sam imala proslog 27., i sad mi kasni vec 4 dana. Da li postoji mogucnost od trudnoce? Hvalahappy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji nikakva šansa za trudnoću.

xd1234

Ali ja se i dalje brinem, jer mi kasni. Stomak mi je nabujao kao nikad do sada, inace imam redovit ciklus koji zna kasniti dan-dva. Da li kasnjenje ciklusa mogu povezati sa morskom vodom, jer sam taj vikend bila na moru?

Bojazna Lola

postovanje,interesuje me sljedece:
imala sam nezasticene odnose 22.06.,dva dana poslije sam dobila menstruaciju (24.06.),kao i nezasticene odnose 29.06.(posljednji dan menstruacije).
drugi dan plodnih dana (04.07.) sam imala zasticen odnos (kondom).taj dan sam pocela piti i antibiotik za upalu mokracnih kanala (narednih 5 dana), posto sam imala krv u mokraci i od tada nisam imala odnose jer sam se bojala zbog toga.trenutno mi menstruacija kasni 10 dana (po pravilu sam trebala dobiti 22./23.07.),uradila sam test 29.07. Gravignost ULTRA i bio je negativan,medjutim ja i dalje ne dobijam ali da napomenem inace sam u posljednje vrijeme pod blazim stresom,a pitam se i da li je to kasnjenje uzrokovano tom upalom i koristenjem antibiotika?
dobila sam od apotekarice novi test (Unitest),malo je cudan i interesuje me da li je pouzdan?takodje nakon koliko tjedana se trudnoca sa sigurnoscu moze utvrditi?
puno vam hvala na odgovoru i sa nestrpljenjem ga cekam.
Lola

Dejan Šakoronja, dr. med.

XD, odgovorio sam vam što mislim o vašem problemu. Pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bojazna lola, nikako se ne radi o trudnoći. Ne razumijem vašu zabrinutost jer su dva testa negativna.

xd1234

I samo jos da napomenem da mi se javljaju mucnine posljednja dva dana, i osjecaj za povracanje. Nadam se da ne smetam toliko, samo sam se zabrinula, jer jos uvijek nisam dobila menzes.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Rekao sam vam što mislim.