trudnoca ??

Blair92

POštovani doktore, ja ne znam dali je sve ovo samo u mojoj glavi ili postoji ipak mogućnost da sam trudna.
ovako zadnji odnos imala sam 25.3 i to sa kondomom(decko tvrdi da nije puknuo). prije toga imala sam menstruaciju 4.3, nakon toga 9.4( trajala je 5 dana ali bila je slabija), zadnju sam imala 5.5( krvarila sam normalno, tj.vise oblino) .. pored toga jos sam i napravila testove za trdunocu jedno 5. i svi su mi dosli negativni.
ali mene muci to sta imam osjecaj da mi trbuh raste. tj. izgleda napuhnuto...
dali je moguce da mi je sve to u glavi??i da zbog toga ne mogu biti mirna. molim vas pomoć

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su Vam testovi na trudnoću negativni višekratno mislim da niste trudni.
Uzroci senzacija u donjem trbuhu mogu biti raličiti. Predlažem Vam ultrazvučni pregled.