Trudnoća bez simptoma

Ramones!

Poštovani,
trudna sam 7+5 tjedana. Bila na prvom pregledu gdje mi je ustanovljena uredna trudnoća. Jeli moguće da nemam nikakve simptome trudnoće? Osim izostanka menstuacije i umora, nemam mučnine. ne osjećam gadljivost prema hrani, ne smrdi mi kava ni cigarete, grudi mi nisu napete, osjećam samo zatezanje maternice.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, kod dosta trudnica simptomi koje ste naveli uopće nisu prisutni. To nema apsolutno nikakve veze, i ako se plod uredno razvija ne trebate se ništa brinuti.
Ima i trudnica koje prvih par tjedana ne osjećaju nikakve znake rane trudnoće,a mućnine počinju kasnije sa 9.10 tjedana. Dakle nije pravilo.

MALAL

Tako se i ja osjećam, mada nemam još potvrdu da sam trudna... ??