učestalo i bolno mokrenje i krv

vwmen

pozdrav!...
djevojka mi je imala operativni prekid trudnoće 9. 4., prije točno mj dana...tek nakon 3-4 dana je počela krvarit, doktor joj je rekao da je normalno da krvari čak i nekih 20ak dana...i da će dobiti redovnu menstruaciju (prvog u mjesecu) sa dopuštenim kašnjenjem 10ak dana....al, prije par dana je počela učestalo i bolno mokrit, te pit više tekućine, a krvarenje također nije još stalo...pa smo u panici, šta bi moglo bit??....šećerna bolest?...ciste na jajniku?...upala mokraćnog mjehura?...infekcija?...odgovorite što prije molim vas, u brigama smo....hvala puno!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani, s obzirom da je od zahvata proteklo već dosta vremena , ne mislim da krv u mokraći ima veze sa time.
Najvjerovatnije se radi o upali u mokraćnom mjehuru ili kamencu u mokraćnom sustavi.
Svakako savjetujem da se javi svome liječniku.

vwmen

nije krv u mokraći, nego krv curi posebno, a mokraća posebno...sad se pojavio i smeđi iscjedak preko dana, a navečer ponovno krv crvene boje :/ ...i često je presječe u vagini... :/

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani radi se o menstruaciji.

vwmen

neznam baš, svaki dan se stanje mijenja...večeras je neprestano curila krv,10ak min na wc-u bila, i izašla su 2 ugruška krvi...ja se izvinjavam što Vas ovoliko gnjavim... jeste sad sigurni da je riječ o menstruaciji?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da radi se o menstrualnom krvarenju.

vwmen

hvala vam puno...a dal znate koliko bi moglo/trebalo još trajat?...s obzirom da ima već mj dana skoro...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, svakako savjetujem odlazak na ginekološki pregled i UZV.

vwmen

dal ciljate na nešto? naime imamo problem što njena majka ne želi da odemo na pregled, ne želi da ljudi pričaju o tome sveme...govori da je to od stresa, te da je i njoj menga curila mjesec dana...djevojka nema više bolova, ima tjedan dana....a krv vrlo malo ide, gotovo nikako...tokom dana nema, onda navečer malo...dal mislite da se stanje normalizira? i dal to može biti od stresa?...
puno vam hvala....

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani ne možemo nagađati, previše je poremećaja koji se slično manifestiraju. Bez pregleda ne možemo .