zabrinuta

sencii

postovani imam jedan problem a neznam sama sta mi je pa ako mozete da mi pomognete
boli me donji dio stomaka i udara mi u lijevu stranu i malo mi se povraca pa se ja sad bojim da nemam kakvu upalu ili stomak mi malo i napuhan ako mozete samo da mi kazete sta je u pitanju jer sam puno zabrinuta

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu vam reći jer ne znam. Postoji stotine stvari koje bi mogle doći u obzir. Od ginekološkog, mokraćnog, probavnog sustava.
Javite se svom obiteljskom liječniku za početak.

smeki

Poštovani doktore, između dvije menstruacije pojavio mi se čudan iscjedak, prvi i drugi dan je bio bijeli sa malim tragom krvi, zatim ružičaste boje i sada lagano smeđe boje, nikad mi se slično nije dogodilo što bi to moglo biti? Da napomenem imala sam sa dečkom spolne odnose nekoliko dana prije pojave iscjedka, bez zaštite prekinutim snošajem kao i uvijek do sada..postoji li mogučnost trudnoće? Hvala na odgovoru. Snježa

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća ne ako nije bilo ejakulacije. Radi se o periovulacijskom iscjetku. Ne trebate biti zabrinuti.