Da li je moguća trudnoća ?

adelisa16

Dečko i ja smo 15.6 se dodirivali bez intimnog rublja 'tamo dolje' .. Nije bilo odnosa , samo je naslanjao svoj polni organ . Međutim , bio je mokar . Nije svršio , samo je valjda bila sluz . Poslije toga , 23.6 sam dobila menstruaciju .. Sada mi se , nakon mjesec dana dešava to da mi je pomalo muka , ali ja mislim da je samo zbog toga što sam napeta .. Možete li mi molim vas reći da li je ikako moguće da sam trudna .. Hvala Vam puno , lijep pozdrav happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da trudnoća nije moguća.

mia1990

Postovanje doktore,ja i moj decko smo se malo igrali spolnim organima na nacin da je on svojim polnim organom trljao od moj znaci nije bilo ulaska u vaginu i na taj nacin je svrsio pa me zanima da li na taj nacim mogu zatrudni ako da kada mogu uraditi test za trudnocu???

hvala unaprijed!!!

cabi_babi

Postovani, da li je ikako moguca trudnoca tokom analnog seksa,i ako jeste koju kontracepciju predlazete. Da li analni seks moze da steti zeni? malo sam citala ali nisam nigdje mogla pronaci sve odgovore,pa bih vas molila za pomoc.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

MIa, trljanjem nećete zatrudnjeti. Ne treba vam test nego edukacija.

Dejan Šakoronja, dr. med.

CABI babi analnim seksom ne ostaje se trudna. Educirajte se. Što podrazumijevate pod štetnosti?

xxxselma

Poštovani, zanima me da li postoji mogućnost da sam ipak trudna.Menstruaciju sam dobila redovno na vrijeme, međutim već četiri dana je jako jako obilna praćena bolovima, mučninom i vrtoglavicom uz to sam primijetila da na dodir dojki curi mlijeko. Da li sam trudna i kada je najbolje da uradim test:Šta mi savjetujete,Unaprijed zahvalna

matea45

Poštovani doktore,

Molim Vas za savjet. Naime već 3 godine uzimam yaz pilule, redovito i konstantno. Prošli mjesec radi natjecanja u plivanju pomaknula sam menstruaciju prema savjetu ginekologa na način da nisam popila bijele tablete već nastavila s novim blisterom, i sada mi se na kraju drugog blistera dogodilo da sam po prvi puta ikada zamjenila tabletu, naime umjesto ružičaste tablete za 21. dan popila sam onu namjenjenu za 22. dan, a danas kad sam trebala popiti 22. tabletu popila sam tu 21. Užasno sam zabrinuta, jesam li što time poremetila i ono meni najbitnije jesam li svejedno i dalje zaštićena jer imam svakodnevno odnose sa momkom i u panici sam velikoj zbog te pogreške.

Molim Vas za savjet. Unaprijed hvala

cabi_babi

Postovani mislila sam ako se izlije tekucina iz analnog otvora i predje onaj dio koji razdvaja analni i vaginalni otvor? A pod stetnosti sam mislila na neuspojave, infekcije ili bilo kakve promjene u analnom otvoru,jer on ustvari i nije namjenjen za primanje uda. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Selam niste. Ako sumnjate napravite test ili izvadite krv tj. beta hcg.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Matea, ne brinite. Zaštićena ste.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Cabi babi. Svakako postoji šansa da se dio sperme prelije iz analnog dijela u rodnicu, no ako dobro pazite to se neće dogoditi.
Analnim seksom svakao se mogu prenjeti bakterije neki i patogene koje obitavaju u crijevu u rodnicu i uzrokovati upale u ginekološkom sustavu.
Također ako je odnos grublji s obzirom da je sluznica crijeva drugačija od rodnice moguće su ozljede sfinktera i crijeva.
Dakle oprez.

xxxselma

poštovani, ponovo vam se obraćam, menstruacija traje 5ti dan ali krvarenje se dosta smanjilo, međutim i dalje mlijeko curi iz dojki, da li je to normalno da li je moguće da se radi o nekakvoj prikrivenoj trudnoći. Jutros sam uradila test bio je negativan ali ipak se bojim. Molim vas šta vi mislite o ovome možda sam isuviše rano uradila test. Molim vas odgovorite u panici sam, jer menstruacija je došla redovno ali ovo mlijeko iz dojki zbog čega se ono pojavljuje. Unaprijed zahvalna

Natalinus

Pozdrav, imala sam spolni odnos sa deckom 5.7. ali bez zastite, nije svrsio u mene. pobrisao je spolni organ i nastavili smo sa odnosom. mjesecnicu bi trebala dobit 20.7. grudi me bole bas kao u pmsu ali bol je pocela skoro cak tj.dana ranije nego inace. prije par dana pojavila se nadutost koja je trajala jedan dan . danas sam osjetila malu bol jajnika. da li je moguca trudnoca ? Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Selam opustite se , ne radi se o nikakvoj trudnoći. Pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Natalinus, šansa svakako postoji. Napravite test ako vam kasni menstruacija.

Natalinus

Pozdrav, evo danas sam dobila menstruaciju, znaci 13 dana nakon spolnog odnosa i 2 dana ranije nego sto je trebal doc, trebam li se brinuti ?

Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate. Sve je pod kontrolom.

Buba Erdeljan123

Poštovani dobar dan !

Ja i decko smo prakticirali analni seks i on je ejakulirao u mene, s tim da dosta prije ejakulacije na pocetku odnosa usao je u mene vaginalnim putem i to je svega trajalo 5-6 sek. Zanima me kolika je mogućnost trudnoće jer menstruali ciklus mi traje 30-31 dan, zadnji put sam dobila 7.11, i vec mi dva dana kasni. Da napomene bila sam prosli mj. pod velikim stresom i imam cistu na jajniku od 4 cm da ima to isto ulogu u kasnjenju?

Unaprijed hvala !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o mogućoj trudnoći. Cista je mogući i česti uzrok izostanka menstruacije.