pregled

Jana

Željela bih napraviti kompletan pregled jer već duže vrijeme imam problema s "vjerovatno upalama" jer imam pojačan iscjedak, peckanje i svrbež. Ali ne kontiuirano, jer na neko vrijeme nestane zatim se ponovo pojavi. Ponekad čak i bol pri spolnom odnosu. Problem je što nemam zdravstvenu iskaznicu i zanima me koliko košta kompletan pregled kod privatnika i kako mogu doći do dr.Kupešić za jedan takav pregled, ako uopće radi privatno.Unaprijed hvala

Doc. dr. sc. S. Kupešić

Poštovana gospođice Jana,
Biti će mi zadovoljstvo učiniti kompletni ginekološki pregled koji po mom uvjerenju mora sadržavati Papa nalaz s klasičnim kliničkim pregledom i transvaginalni color Doppler ili trodimenzionalni color Doppler . Ovaj pregled možete učiniti već tijekom narednog tjedna, uz prethodnu narudžbu na tel 01 3712109 (Klinika za ginekologiju i porodništvo OB Sveti Duh, svakog radnog dana od 8 do 15 h). Što se tiče cijene transvaginalnog color Doppler ona je 220 kuna, a trodimenzionalnog ultrazvuka 330 kuna.

pedalinka

poštovani, danas sam bila na ginekološkom pregledu, ustanovljeno je da imam upalu zbog prethodnog uzimanja antibiotika zbog upale uha. naime imam iscjedak i osjećam bol u lijevom jajniku. za liječenje sam dobila makromicin od 500mg dvije kutije (piti svakih 12 sati po jednu) i plimycol vaginalete, bez kreme. zanima me kako liječiti partnera? u dugogodišnjoj sam vezi i pijem lindinette 20 i ne koristimo nikakvu zaštitu osim te budući da nije potrebno. hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Isto terapija azitromicinom.

smog2

dobar dan!

imam jedno pitanje za vas, imam 17 godina previse krvarim kad imam menstruaciju cak 8 dana i mama me narucila kod ginekologa posto smo vec bile na razgovoru i ginekolog me pred mamom pitao jesam imala spolni odnos ja sam odgovorila NE ali imala sam jer ne zelim da mi mama sazna za to! na to je ginekolog rekao onda u tom slucaju cemo obaviti ultrazvucni pregled na koji ce naravno i moja mama ici sa mnom, i sad da skratim jel ginekolog moze preko ultrazvuka vidjeti jesam imala spolni odnos?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne ako će vas gledati ultrazvukom preko trbuha.

pedalinka

Poštovani, imam već duže vrije problema sa vaginalnim upalama (candida), ne znam više što bi koristila i kako da se toga riješim. Pili smo i partner i ja antibiotike i koristili kreme, ja i vaginalete, ali ništa ne pomaže. Zanima me kako bi djelovale kapsule od češnjaka kao vaginalete i oralno uzimanje kod partnera, da li bi to moglo pomoći i koliko dugo bi se to trebalo koristiti? Ili npr. kupka od octa ili sode birabone? Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana napravite briseve vrata maternice i rodnice. Liječenje je prema antibiogramu.