Kontracepcija

kontracepcijske pilule

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neću vam više odgovorati. Postoji forum, tu ima na stotine pitanja poput vaših. LP.

malotince

Poštovani,

Zanima me postoji li netko drugi osim mog ginekologa kome se mogu obratiti za recept za pilule, poštto svog ginekologa već dva dana ne mogu dobiti na telefon, a u nedjelju moram početi sa novom kutijom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jedino ginekolog u bolnici.

Manson

Pijem logest vec dvije godine i strogo se drzim uputa,medutim 20.6 sam bila kod decka i imali smo nezasticen odnos i svrsio je u mene a dan prije sam bila prijateljici na rodendanu i popila sam malo vise alkohola.Pa me zanima da li je alkohol smanjio djelovanje pilula i jesam li trudna?
Hvala unaprijed na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna. No ako ćete konzumirati alkohol, pilule nisu za vas.

TheMissTea

Izvinjavam se sto pisem opet.
U velikoj sam nedoumici.
Doktorka je napisala kako metronidazol utice na delovanje OHK a doktor je napisao da ne utice. Pilule su Novynette a pijem uporedo i Orvagil D.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemojte se više truditi. Vi zlorabite moje vrijeme i ovaj forum.