dali ima mogucnosti za trudnocu :/

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, vjerojatno je u pitanju kontaktno krvarenje. Prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

MM965

Postovani, zadnju menstruaciju sam dobila sa 30.5 na 31.5 (ciklus je redovan od 27.-30.dana) 7.6 sam imala nezasticeni odnos, a decko je ejakulirao vani ali ga je izvadio sekund prije pa nisam sigurna je li dospjelo ista unutra.(Relativno puno sperme je izaslo vani) Prema kalendaru je neplodan dan. S obzirom da su mi grudi osjetljive na dodir vec tjedan dana (trenutno je intezitet boli manji u odnosu na prije par dana) i da me hvataju grcevi i bol u donjem dijelu stomaka (bol kao menstrualna) zanima me je li to znak nadolazece menstruacije ili trudnoce s obzirom da trebam dobit za 3-4 dana (predpostavljam da je za test jos rano).

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu što ste naveli, to su znaci nadolazeće menstruacije.