Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


dali ima mogucnosti za trudnocu :/


Autor Poruka

Ivo Balenović, dr. med.

21.06.2019. 08:25

Poštovani, vjerojatno je u pitanju kontaktno krvarenje. Prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

MM965

23.06.2019. 10:15

Postovani, zadnju menstruaciju sam dobila sa 30.5 na 31.5 (ciklus je redovan od 27.-30.dana) 7.6 sam imala nezasticeni odnos, a decko je ejakulirao vani ali ga je izvadio sekund prije pa nisam sigurna je li dospjelo ista unutra.(Relativno puno sperme je izaslo vani) Prema kalendaru je neplodan dan. S obzirom da su mi grudi osjetljive na dodir vec tjedan dana (trenutno je intezitet boli manji u odnosu na prije par dana) i da me hvataju grcevi i bol u donjem dijelu stomaka (bol kao menstrualna) zanima me je li to znak nadolazece menstruacije ili trudnoce s obzirom da trebam dobit za 3-4 dana (predpostavljam da je za test jos rano).

Ivo Balenović, dr. med.

24.06.2019. 10:10

Poštovana, prema svemu što ste naveli, to su znaci nadolazeće menstruacije.