Ellaone i jednodnevi iscjedak

Neznamnija

Postovani sa 10 na11.dc koji traje 26,27 dana imala sam nezasticen odnos i nez dal se ejakulacija dogodila unutra.(jedini odnos poslje pola godine).Na 12 dc -35 sati poslje popila sam ellaone. Na 14dc dakle 2 dana od tablete,3 od odnosa pojavilo mi se samo ujutro rozi iscjedak i malo krvi. Sto znaci iscjedak? Danas je 22.dc i nadam se da cu dobit al sam pod ogromnim stresom. Inace prije 3-4 godine pila sam isto ellaone na 16 dc i nisam imala nikakve iscjedke vec sam regularno dobila na 27.dan. Uzasno me strah trudnoce, molim vase misljenje, dal ce menstruacija uslijedit i kada

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, pričekajte menstruaciju. Tabletu ste uzeli na vrijeme. Sukrvica koja se pojavila moguća je nuspojava tablete.

Neznamnija

Postovani, vezano za moj prethodni upit
Danas na 24 dc napravila sam beta hcg krv, nekih 13 na 14 dana od odnosa. Refernetni interval 0-5. Moj rezultat je bio <2, te su mi u labaratoriju rekli da je negativno. Dal sam prerano radila betu, inace menstruacija bi trebala stici za 2 dana, i dal mogu sad sa sigurnoscu iskljucit trudnocu?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, test nije urađen prerano. Trudnoću možete isključiti.