Mestruacija i vaginalne infekcije

samoja33

Poštovani doktore, menstruacija mi uvijek traje 7 dana, a razmak između dvije 21 dan. Uvijek redovito, nikad mi ne kasni..No ovog mjeseca prošlo je vec 34 dana, a ja još nisam dobila, niti imam nikakve simptome da ću dobit, pa me zanimaju razlozi izostajanja.. Imala sam spolni odnos s dečkom, no kiloristimo prezervative i nije bilo nikakvog odnosa bez kondoma ovaj mjesec, te se pitam dali postoji mogućnost da mi menstruacija kasni radi vaginalne infekcije ( skoro cijeli mjesec imam obilan iscjedak, isprva prvih sedam dana bio je žućkast i nekako zrnast, a sada je postao bijel vodenast, neprestano je pristuno crveinli i svrbež na područjima malih i velikih stidnih usana de ulaska u rodnicu) ? Molim Vas odgovor što prije, jeli moguće od toga ili je ipak nekim čudom trudnoća u pitanju..te me zanima možete li mi reći neki lijek pri vaginalnoj infekciji..Unaprijed puno hvala happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne bi se trebalo raditi o trudnoći.
Ostali uzroci;anovulacija, cista, upala, i slično. Savjetujem pregled i UZV.