moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći. No s obzirom na kašnjenje ipak napravite test.

Tia2311

Poštovani,
Kasni mi 9 dana, jučer sam napravila test i bila je druga crta vidljiva, ali jako slabo vidljiva, jutros sam htjela ponoviti drugi, no međutim dobila sam menstruaciju. Zbog čega je onda test bio kak ti pozitivan? Jel ovo krvarenje uopće je menstruacija? Molim vas pomoć.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije bila pozitivna neg naznačena. Prema opisanom radi se o menstruaciji a ne o trudnoći.