kako da ostanem trudna

sencii

javljam vam se po drugi put pa vas molim da mi pomognete pisala sam vam neki dan menustraciju sam imala 1 desetog i muz je evakuirao u mene 19 desetog rekli ste mi da su to neplodni dani . ja sam opet menustraciju dobila ranije na 5 dana trebala sam je dobiti 1 novembra ja vas molim da mi pomognete da mi sada kazete koji ce mi biti plodni dani pa da radim na tome da ostanem trudna ako mozete da mi kazete sta trebamda uradim da bi ostala trudna u braku sam vec tri godine i ev tek smo krenuli radit na tome

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pogledajte prije sam pisao o plodnim danima i računanju.
Probajte promatrati cervikalnu sluz, imajte odnose od 9. do 16. Dana ciklusa, kupite si lh trakice za predskazivanje ovulacije, javite se 10. dana ciklusa na uzv folikulometriju.
Eto mislim da je ovo dovoljno.