pomoć molim oko trudnoće

krki9191

Zadnji ciklus sam imala od 18-25.09.. Odnos sam imala 31.09-01.10.. Kod ginekologa sam bila 21.10-beta 32,5 , 23.10-beta 56,2, i danas 25.10-beta 86,1. Ginekolog mi je danas rekao da nalaz nije baš uredu i da misli da plod po toj beti neće ostati . Što vi mislite? Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim isto kao i vaš ginekolog. Za 31 sat se beta udvostručuje. Kod vas to nije nažalost tako.
Ali svakako ne treba žuriti sa nikakvim zahvatom.

coffee9871

Poštovani,
molim Vas za savjet i mišljenje jer sam trenutno jako zbunjena. Naime, imala sam spolni odnos s dečkom 6.10. gdje je puknuo kondom - 14 sati. Drugi dan oko 11 u jutro popila sam EllaOne. Ubrzo sam saznala da sam trudna. Vadila sam betu tri puta. Prvi put 24.10., a onda svaka dva dana. Vrijednosti su 258.4, 406.1, 566,6. Danas sam bila kod ginekologa. Isključio je vanmaterničnu i rekao da dođem na kontrolu u ponedjeljak i da betu izbadim u subotu. Po, vašem mišljenju što mogu očekivati - hoće li trudnoća uspijeti ili ne. Poprilično me je strah da ako uspije, to što sam popila Ellu će imati posljedice na dijete? Kako mogu saznati da ako se trudnoća održi - da je sve okej s bebom? Mogu li uopće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam dal će biti sve u redu.to se nikad ne zna.
Nadamo se da će sve proteći u redu. Beta se udvostučuje svakih 31 sat.
U ponedjeljak se mora vidjeti u maternici ako je sve u redu.