Natekle stidne usne

strelaa

Postovani, neki sam primjetila da su mi stidne usne izrazito velike i nabubrene, pomalo bolne i poprilicno tvrde, dok hodam ih jako osjetim i smetaju mi.
Imam redovite spolne odnose s deckom, kod njega je sve u redu i uvijek koristimo kondome. S menstruacijom je isto sve u redu.
Zadnji put otkako su usne natekle se nismo seksali nego me je zadovoljio prstima i od tada je to nateceno. Molila bih da mi pojasnite situaciju ako mozete. Ja sutra idem ginekologu i jako sam nestrpljiva tj. strah me je. Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, vjerovatno se radi ili o iritaciji vanjskog spolovila ili infekciji. Svakako posjetite ginekologa da vam da terapiju.

Morticia.Addams77

Postoji li nekakva terapija koja se moze uzeti u ljekarni kod iritacije vanjskog dijela spolovila (nabubrenost velike stidne usne) dakle bez liječničkog recepta? Pitam čisto informacije radi jer poznajem cure kojima se to zna desiti zbog depilacije. LP

Dejan Šakoronja, dr. med.

Probajte obloge od borne kiseline 2-3x dnevno.