Pomoć

Ida_Ida

Poštovani,
Imam 20 godina i imam neredovnu menstruaciju. Naime, nisam nikada imala odnos sa momkom a prvi put sam dobila u 13 godini. Nikada mi nije bilo redovno, ranije sam išla ginekologu ali rekli su mi da će vremenom postati redovno. Međutim, od menstruacije do menstruacije prođe oko 3-4 mjeseca, i kada dobijem traje 2 -3 dana i prestane. To nije obilna menstruacija, sasvim malo krvarim. Nemam ni bolove ni ništa. Ako možete da odgovorite, bila bih vam zahvalna. Lijep pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom moglo bi se raditi o pcos-u. Savjetujem UZV i hormonsku obradu.