PREKINUT SNOSAJ

kdaca

Postovani,
sa suprugom sam imala odnose, nismo koristitli zastitu i zavrsio je prekinutim snosajem.Imam bebu od 14 mjeseci i jos uvijek dojim.Zadnja menstruacija je bila 25.05. do 29.05.Odnose sam imala u periodu od 05.06. do 08.06.Molim Vas da mi kazete da li postoji mogucnost trudnoce.
Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, šansa za trudnoćom svakako postoji premda mislim da je mala.
Prvo zato što se koristili metodu prekinutog snošaja a posebice što dojite. Dojenje u većini slučajeva djeluje kao kontracepcija. Stoga mislim da je šansa vrlo mala.

kdaca

Doktore,veoma Vam hvala na brzom odgovoru.Malo ste me utjesili,mada i dalje brinem.Jeste da dojim ali imam uredne cikluse.Pozdrav