Preskocene pilule

mimicama

Postovani,
Pijem vec 3 mj Ladynette 20 pilule te ovaj mj nisam bila u prilici doci do recepta za kupnju nove kutije, tek danas sam u mogucnosti kupiti novu kutiju medutim danas bi mi trebao biti 7 dan uzimanja pilula. Da li mogu sada krenuti s novom kutijom ili moram cekati iduci ciklus da pocne? Ako mogu koliko je dana potrebno da zastita bude sigurna?

Unaprijed hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pričekajte prvi dan iduće menstruacije. Tako je najsigurnije.