zabrinuta mama

muzela50

Poštovani,
prije desetak dana curica od 10 godina potužila se da je peče pri mokrenju. Otišli smo kod liječnika i on je prepisao antibiotik koji se pije 5 dana a nakon toga da izvadi urin. Rekla je da se radi o upali mokraćnog mjehura. Nalaz urina: K.pr-Lkc(U) +++, U.sed.-Erc 15, U.sed-Lkc. 180, i po ovome ispada da antibiotik apsolutno nije djelovao.Djevojčicu i nakon tjedan dana i dalje peče , doktorica joj prepisuje sirup i kaže da se radi o nekoj bakteriji, da će proći sa sirupom. Molim Vaše mišljenje.
Unaprijed Hvala !

Dejan Šakoronja, dr. med.

A da djevojčici naprave urinokulturu? Za početak pa onda terapija.