jesam li trudna?

zabrinutadjevojka92

Prije otprilike dva mjeseca se desilo ovo: decko je imao sperme na prstima, no oprao je ruke vodom i sapunom te me nakon toga dirao po vanjskom dijelu spolovila.. Mjesecnice su mi neredovne te sam taj mjesec dobila oskudniju mjesecnicu, koja je trajala 5-6 dana kao i obicno.. Ovaj mjesec sam dobila obilniju menstruaciju, isto toliko je trajala, da li iskljucena mogucnost trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Isključena je. Savjetujem vam edukaciju.

zabrinutadjevojka92

Hvala na odgovoru. Lp.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

idalea

poštovani 20.12 ujutro dobila sam mjesečnicu jako bolnu ali oskudu..navečer sam zbog bolova završila kod doktora.mjesečnica je došl na vrijeme.na ultrazvuku sve u redu..zadebljanje 9 mm.test negativan na trudnoću.drugi dan je bila dosta obilna..sljedeča 2 kratko ali bilo je onih ugrušaka...jučer sam napravila test ali sam krivo..trebalo je trakicu metnut u čašu a ja sam se popiškila na trakicu..test je bio negatvan...zadnji odnos mi je bio 18 dana ciklusa zaštičen..znam da se ne bi trebala brinut ali mislila sam da je mjesečnica lažna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.