Spolni odnos dan nakon završetka menstruacije

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Ne postoji mogućnost trudnoće.

bezds76

Poštovani, djevojka i ja smo imali odnos dan poslije njene menstruacije koja je trajala od 21.4. do 27.4. i ja sam ejakulirao u nju. Ciklusi joj nisu redoviti variraju od 36-42 dana, a menstruacije joj traju 6-7 dana. Postoji li mogucnost trudnoce? Unaprijed hvala!

bezds76

Poštovani, djevojka i ja smo imali odnos dan poslije njene menstruacije koja je trajala od 21.4. do 27.4. i ja sam ejakulirao u nju. Ciklusi joj nisu redoviti variraju od 36-42 dana, a menstruacije joj traju 6-7 dana. Postoji li mogucnost trudnoce? Unaprijed hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da ne postoji mogućnost trudnoće.

zab55

Poštovani,

Zadnja menstruacija mi je bila 13.11. i trajala je do 17.11. Menstruacija mi uvijek traje 5 dana. Ciklusi su mi redovni, otprilike 27 dana. Zanima me je li moguce da sam ostala trudna 18.11 znaci odmah nakon završetka menstruacije? Ili se to ipak desilo kasnije?
Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, u plodne spadaju dani od 11. do 17. dana ciklusa, tako da je vjerojatno do trudnoće došlo kasnije.

zab55

Poštovani,

Zanima me je li moguce zatrudnjeti par dana prije menstruacije, a zatim dobiti menstruaciju normalno?

Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nastup menstruacije isključuje svaku mogućnost trudnoće.

Jabucica246

Poštovani,

Moja cura i ja imali smo spolni odnos 6.11 2 puta i to joj je bio zadnji dan menstruacije. Koristili smo zaštitu i nisam ejakulirao (nisam bio ni blizu). Odnos je trajao nekih 15 min i bio je grublji. Sada se pojavio smeđi iscjedak koji je malo intenzivniji već 2 dana. Pa me zanima da li je moguća trudnoća ili je nešto drugo u pitanju.

lp, hvala unaprijed na odgovoru.

Jabucica246

Poštovani,

Sada je smeđi iscjedak prešao u krv. Moramo li se brinuti?

lp, hvala unaprijed na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Prema navedenome ne postoji mogućnost trudnoće. Možda je u pitanju ovulacijsko krvarenje ili je menstruacija krenula ranije.