Kontracepcija

Moguća trudnoća?!

mateaaaa

Da se nadovezem :

Daanas sam nesto razmisljala, i racunala, te nisam sigurna dali je odnos bez kondoma koji je kasnije nastavljen s kondomom bio 8.7 ili 14.7,.. ako je bio 14.7, dali opet ne postoji sansa za trudnocu?

mic_i

Postovani , posto sam bila u velikom strahu od trudnoce prije par dana , menstruaciju sam dobila 25. a trebala sam 14.( prosli mjesec ) happy Ja se nadam da se ne radi o laznoj menstruaciji , ona traje dan dva ? Ja sam imala menst. 4-5 dana , kao sto mi i obicno bude . Iii mozete li mi reci koji su moji pladni dani , jel od prvog pa do 10 dana menst ? Unaprijed Vam hvala !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Matea tada su bili plodni dani. Ako nije bilo ejakulacije onda ne.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Menstruacija nije bila lažna. O računanju plodnih dana prevrtite malo naše prijašnje postove o tome gdje sam to temeljito opisao.

mic_i

Hvala Vam dr. happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

abynthe

Postovani

Zanima me kolika je debljina endometrija u ranoj trudnoci,negdje tjedan dana
nakon izostanka menstruacije?Znam da nije kod svakog jednako,ali
otprilike?
Hvala Vam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tjedan dana nakon izostanka menstruacije mora se vidjeti gestacijski obruč u maternici.
Sluznica endometrija recimo 20-tak milimetara.

jeccaljubo

Postovani,
Popila sam drugu kutiju logesta i pred kraj kutije pojavilo se krvarenje ali ne toliko obilno koje je trajalo sve do pauze od 7 dana.Drugog dana pauze krvarenje je bilo malo obilnije i sa bolovima u stomaku kao i kod normalne menstruacije, zanima me da li postoji razlog za zabrinutost? Hvala unapred!

rosemary001

Postovani doktore, proslu menstruaciju sam dobila 27.7 (sa otprilike 5-6 dana kasnjenja - nekada mi traje 30,nekada 33) koja je bila malo obilnija i trajala je 6 dana,a obicno mi traju ..
Odnose sam imala 29.6 i 13.7 i koristila sam metodu prekinutog snosaja..
Tada sam radila 2 testa na trudnocu na 33. i 37.dan menstruacije i oba su bila negativna.

Sada mi kasni mozda 2 dana (napominjem da nije uvijek redovna) i osjecam blage bolove i nelagodu u donjem dijelu trbuha, dok mi grudi nisu osjetljive kao prije.
11.8 sam bila intimna s deckom,ali bez penetracije (na vrhu polnog organa je bila prisutna prozirna tekucina i samo smo se dodirivali polnim organima bez odnosa)

Znam da je vjerovatno glupo pitanje ali sam citala da menstruacija moze biti i za vrijeme trudnoce..Imam li razloga za brigu ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jecaljubo, ne brinite. Radi se o probojnom krvarenju koje će na idućem blisteru nestati.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Risemary, ne brinite. Trudnoća nije moguća.

rosemary001

Menstruacija mi jos nije stigla, i dalje osjecam tupe bolove u predjelu desnog jajnika..
danas je 36.dan ciklusa
Znate li mozda zbog cega menstruacija jos nije nastupila ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Cista, upala, endometrioza, stres itd.

rosemary001

Hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

pticamala5555

Poštovani,
menstruaciju sam imala 4.7.2013 normalnu, 15.7 me dečko prtenjačio sa osušenom spermom na ruci, sušila se nekih 20-25min. Nezaštićen spolni odnos sam imala 22.7, dečko nije svršio. Menstruaciju sam dobila 3.8.2013 iako sam imala bolno mokrenje i bol u jajnici prije nje. Menstruacija mi je trajala 5-6 dana, krv je bila normalna. U zadnje vrijeme učestalo mokrim, sva sam u panici. Uradila sam test sredinom dana, bio je negativan. Kolika je šansa trudnoće ili ja umišljam sebi sve??
Hvala unaprijed. happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa nije nikakva. Ne brinite.

Poštovani doktore, nisam znala na koju temu postaviti pitanje pa sam odlučila ovdje. Naime, imam dva pitanja:

Interesuje me da li mogu nastati želučane tegobe usljed pružanja oralnog sexa, naime nije bilo gutanja sperme, ali možda jako jako male količine one sluzi koje luči muško splovilo ili je moguće da je tegoba u želucu usred nervoze zbog toga što sam uradila obzirom da nisam nikada imala nikakav vid odnosa, sem ovog oralnog, ali samo s moje strane i

I interesuje me ako sam se ljubila s dečkom poslije toga da li je moguće da sam prenijela u njegova usta to pa da je on mogao prenijeti na moju zadnjicu (izvinite na izrazu), ne na vaginu jer on mene nije oralno zadovoljavao, nego samo ljubio zadnjicu, da li se mogao desiti bilo kakav ishod u ovome koji moze dovesti do trudnoce, znam da se oralnim sexom ne moze zatrudniti, ali sam našla na netu par članaka koji su me malo zaintrigirali pa sam i sama sebi smijesna što vam postavljam to pitanje ali ne želim razbijati glavu nepotrebno nego zamoliti za Vaše mišljenje koje smatram izuzetno važnim.

Hvala Vam unaprijed! Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Od oralnog seksa da imate želučane tegobe.
Drugi dio pitanja, trudnoća dakako nije moguća.
Ovo je ozbiljna stranica i forum, a vi vidim čitate neke druge stranice.
Bilo bi dobro da nam kažete gdje čitate takve bedastoće!