Implantacijsko krvarenje

jelena123456789

Aha, hvala na odgovoru! happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

noname1912

poštovani,
imam neredovit ciklus (cak i po tri mjeseca između menstruacija), 17. 5 sam imala zasticen odnos i uz to je jos decko svrsio izvan, radi sigurnosti..
prije tjedan dana (7.6) pojavio mi se roskasti iscjedak..naime bio je povremen, tj. primijecivala sam ga tek kad bi isla na wc, iscjedak mi traje jos i danas pa me zanima je li rijec o implantacijskom krvarenju??

Dejan Šakoronja, dr. med.

O kakvom implantacijskom krvarenju govorite ako je odnos bio siguran?

bibby

Postovani,

Danas sam ujutru imala slabo krvarenje, tj. krv samo na papiru. Zadnji ciklus mi je bio 23. maja, inace dobijam na 27-30 dana. zadnji odnos sam imala 2. juna. Da li je ovo implantacija ili ne?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam. Svakako je moguće.

anamarija.13

Zdravo,
zanima me događa li se implantacijsko krvarenje pri svakoj trudnoći,tj. je li moguć njegov izostanak te kako ga razliikovati od menstruacije?
Unaprijed Vam hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da se ne događa kod svake trudnoće.

Ivanaaa201

poštovani,

imala sam prvi odnos 1.7. a zadnja menstruacija je bila 14.06. koliko znam radilo se o početku plodnih dana.
sex je bio bez zaštite odnosno svršio je van mene. nakon toga me uhvatila panika jer mi se idući dan pojavila koja kap krvi.
11.7. mi je krenulo krvarenje i trajalo 4 dana sada mi je donji dio trbuha ostao napuhnut i na opip boli u dijelu mjehura, stalno se čuju neki zvukovi kao kruljenje.
ne znam radi li se o menstuaciji ili lažnom krvarenju, svašta sam čitala po forumima pa me zanima.
krvarenje je tih nekoliko dana bilo kao i u uobičajenoj menstruaciji? nemam simptome trudnoće ne boli me ni u grudima niti ništa slično pa se brinem je li se zaista radi o trudnoći ili ne?

hvala na odgovoru

anita09

Postovani, zadnja menstruacija mi je bila 23.06.,zadnji odnos 30.06.,ciklusi su svakih 26 dana. Ovulaciju sam pratila i pokazala je trakica 4.7.
8.dan nakon ovulacije pocela sam osjecat neke simptome:bolne grudi, grčevi kao pred menstruaciju, umor, bezvoljnost, cudan miris urina..
Inace PMS i nemam,eventualno dva dana prije.
Da li je moguca trudnoca na temelju ovog navedenog?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ivana radilo se o menstruaciji i o ničem drugom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anita, nije.

Ninica92

Poštovani,
Zadnju menstruaciju sam imala 23.06. Spolne odnose sam imala u tijednima kada su bili plodni dani,također i za vrijeme ovulacije! Mjesecnicu bi trebala dobiti 21.07 s time da sam jucer ujutro primjetila roskasti iscjedak na ulošku i malo krvi kod brisanja, navecer kada sam dosla s posla bilo mi je crveno-smeđe krvi puno više nego ujutro i kod svakog brisanja mi je krv ! U doljnjem dijelu trbuha imam lagane bolove i grudi su mi bolne! Inace imam jake bolove kod menstruacije i jako krvarim! Veoma bih bila zahvalna kada bi mi mogli otprilike reci vaše mišljenje!
Zahvaljujem!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se prema opisanom ne bi trebalo raditi o trudnoći. No pričekajte 21.7

korisnica07

Poštovani,

imala sam menstruaciju 1.6., 14.6. imala sam zaštićeni odnos s dečkom (koristili smo kondom), a 19.6. dobila sam krvarenje. Krvarenje je u početku bilo slabo, gotovo je prestalo, a onda je krv postala tamna i obilna, sveukupno je trajalo 6 dana. Od tada nisam imala menstruaciju. Da napomenem da su mi inače ciklusi uredni s razmakom 28-30 dana. Je li moguće da je spomenuto krvarenje bila implantacija, odnosno da sam trudna? Spomenula sam da smo koristili kondom, ali brinem s obzirom da ne pruža 100%-tnu zaštitu. I još bih napomenula da sam prošli mjesec bila izložena velikom stresu zbog ispita, ali cijeli 7.mjesec nisam. Unaprijed Vam se zahvaljujem na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Ne brinite.

Aniitha47

Postovani,
Zadnju menstruaciju sam imala 10.7. i na dan kad je zavrsila imala sam nezasticeni spolni odnos (tocnije kondom je pukao, ali smo to shvatili nakon snosaja). Danas vec treci dan imam smedi iscjedak koji nalikuje na ugruske krvi i pomalo se vidi ruzicasto-crvena boja. Iscjedak je jaci nego uobicajen (3 dnevna uloska u danu promijenim). Inace su mi ciklusi u prosjeku 35 dana, iako variraju od 30 do 40 dana. Zanima me da li je rijec o implantacijskom krvarenju i imam li razloga misliti da sam trudna ili je to ovulacijsko krvarenje, odnosno nesto trece. Da li je moguce da ovulacijsko krvarenje traje dulje od jednog dana? Narucila sam se kod ginekologa, ali neizvjesnost mi stvara samo dodatni strrs. Unaprijed vam se zahvaljujem na pomoci.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o implantaciji dakako a prema opisanom ni o mogućoj trudnoći.

Aniitha47

A sto bi onda moglo biti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radi se vjerovatno o anovulacijskom disfunkcijsom krvarenju. Ako iste ne stane kroz par dana javite se na pregled.